Stephane Chauville novým riaditeľom Opel v SR a ČR

Na vedúcu pozíciu slovenského a českého zastúpenia značky Opel nastúpil od

1. septembra Stephane Chauville.

Jeho predchodca Steffen Raschig odišiel do ruského tímu značky Chevrolet, kde sa stal riaditeľom pre predaj.

Francúz Stephane Chauville (44) pracoval vo Francúzsku pre značku Ford, od roku 2001 potom pre značku Saab a v roku 2005 prešiel do tímu Opel. Pred príchodom k nám bol riaditeľom pre predaj a marketing značky Saab v Taliansku.

Stephane Chauville je ženatý (3 deti) a s celou rodinou sa presťahoval do Prahy. „Považujem totiž svoj nový post v SR a ČR za dlhodobé angažmá," vysvetľuje Chauville, ktorý sa okrem rodiny zaujíma predovšetkým o šport, ekonomiku a geopolitické otázky.

„Som na novom poste doslova pár dní, no moje prvé dojmy sú veľmi pozitívne - stretávam sa s príjemnými vitálnymi ľuďmi, ktorí dotvárajú obraz Slovenskej republiky ako dynamickej krajiny a to aj v súčasnom náročnom období. Teším sa, že spolu s tímom svojich spolupracovníkov sa budem môcť podieľať na ďalšom rozvoji krajiny a jej hospodárstva. Značka Opel ukazuje, že má čo ponúknuť - Insignia vybojovala európsky titul Auto roka a ja osobne som nadšený, že už onedlho budem pri uvedení nemenej vynikajúceho modelu Astra novej generácie," hovorí Stephane Chauville, nový riaditeľ zastúpenia Opel v SR a ČR.

 

 

 

 

 

Fotografie

Fotky