General Motors Poland i Chevrolet Poland podpisały z GETIN Bankiem umowę, dotyczącą finansowania sieci dealerskiej

We wrotek 27 października 2009 r. w Warszawie przedstawiciele General Motors Poland i Chevrolet Poland podpisali umowę z GETIN Bankiem, liderem na rynku kredytów samochodowych, dotyczącą finansowania sieci dilerskiej i jej klientów.

 

Umowa ta przewiduje uruchomienie linii factoringowych dla obu firm motoryzacyjnych i obejmuje sieć dilerską General Motors Poland (Opel) i Chevrolet Poland, składającą się z ponad 100 punktów sprzedaży w Polsce. Tym samym reprezentuje jeden z największych tego typu projektów w Polsce, a także jeden z bardziej znaczących w skali europejskiej.

„Oczekujemy owocnej współpracy z naszymi dilerami oraz GETIN Bankiem dla dobra naszych klientów. Jesteśmy zadowoleni z nawiązania współpracy z silnym i ambitnym partnerem, który był w stanie sprostać naszym oczekiwaniom i przygotować ten projekt w krótkim czasie" - powiedział Peter Fahrni, reprezentujący firmy GM Poland (Opel) oraz Chevrolet Poland.

„Nasz Bank nieustannie realizuje strategię umacniania pozycji lidera na rynku kredytów samochodowych, aktywnie pozyskujemy kolejne marki na zasadzie podpisywania centralnych umów o współpracy. Dzięki temu projektowi nasza oferta w zakresie finansowania zakupu samochodów nowych będzie wiodącą ofertą we wszystkich salonach marek Opel i Chevrolet" - powiedział Grzegorz Tracz, wiceprezes GETIN Banku.

Zdjęcia

Zdjęć